آموزشگاه زبان های خارجی دمان Deman institute

آموزش آزمون ایلتس و تافل

 کلاس های آزمون زبان ایلتس IELTS در موسسه زبان دمان تنها شامل دوره ها نمی شود بلکه دمان از ثبت نام آزمون ایلتس تا پشتیبانی و مشاوره رایگان امتحان IELTS ایران با دانشجویان همراه خواهد بود. موسسه دمان برای دانشجویانی که دراین موسسه ایلتس را می گذرانند برنامه ویژه ای دارد و صد البته دانشجویانی که از دیگر نقاط ایلتس را ثبت نام می کنند می توانند از بسته های غیر حضوری ما برخوردار شوند.اما دوره های ایلتس در موسسسه زبان دمان  پس از مشاوره رایگان و تعیین سطح و در برخی موارد امتحان ازمایشی ایلتس زمانبندی و طراحی میشوند. در دوره های IELTS ازکتاب های  Cambridge IELTS استفاده می شود. این کتاب ها از آزمون های واقعی ایلتس استفاده کرده است تا علاوه بر آشنایی دانشجویان با  امتحان ایلتس از نکات کلیدی برای موفقیت در آزمون ایلتس که در این کتاب ها ارائه شده اند بهره ببرند.

موسسه زبان دمان برای هر کدام از مهارت های ایلتس (reading – writing – speaking – listening ) دوره های به خصوصی دارد تا هر چهار مهارت مربوط به امتحان ایلتس برای آزمون آماده شوند. دوره های ایلتس در موسسه به صورت فوق فشرده ( دو ماهه) و فشرده ( سه الی پنج ماهه) و عادی ( شش ماهه )  برگزار می گردند

تافل

آموزش ازمون تافل در موسسه زبان دمان  نیز برای نمره های متفاوت و انواع متفاوت تافل ( IBT , PBT ) شامل کتاب ها و متدهای متفاوتی می شوند. دوره های آموزش تافل TOEFL در موسسه زبان دمان  با کتاب های آکسفورد و  لانگمن برگزار می شوند و در کنار این کتاب ها از فیلم های آموزشی تافل و همچنین نرم افزار های زبان انگلیسی استفاده می شوند.